افتخار ايراني، زيست فرآورده هاي بهمن

افتخار ايراني، زيست فرآورده هاي بهمن

  شرکت زیست فرآورده های بهمن، فعالیت پژوهشی خود را در زمینه تولید فرآورده های بیولوژیکی از سال...

فروش جوجه انواع مختلف طیور در ساری

فروش جوجه انواع مختلف طیور در ساری

    فروش جوجه مرغ بومی، غاز ، اردک و ... در  استان مازندران آقای مهندس...

مصاحبه با مدیرعامل شرکت کاوشگر سپهر جوان

مصاحبه با مدیرعامل شرکت کاوشگر سپهر جوان

      بسمه تعالی کریم جاویدانه هستم متولد 1361 و در حال حاضر ساکن دزفول هستم . از سال 1384...

مرکز خدمات مشاوره فنی دام و طیور کایر ایرانی

مرکز خدمات مشاوره فنی دام و طیور کایر ایرانی

    مرکز خدمات مشاوره فنی دام و طیور کایر ایرانی آماده ارائه خدمات مشاوره تغذیه و پرورش...

مصاحبه با مدیرعامل شرکت کاوشگر سپهر جوان

 

 

 

بسمه تعالی

کریم جاویدانه هستم متولد 1361 و در حال حاضر ساکن دزفول هستم . از سال 1384 وارد بازار کار شدم به عنوان کارشناس تولید در شرکت صنایع غذایی پولک شوشتر مشغول به کار شدم که خداوند را شاکرم در ابتدای مسیر کاری مدیری متخصص و دانشمند به اسم جناب مهندس خلیلی داشتم که توانست با ظرافت ریل حرکت زندگی شغلی مرا در مسیر درستی قرار دهد تا بتوانم هوشمندانه به شغل و زندگی کاریم نگاه کنم. استراتژی کاری من همیشه این شعار بوده که در هرشغلی که هستم باید بهترین باشم . بعد از مدتی در همان شرکت به عنوان مدیر تولید انتخاب شدم .

بعد از گذشت چهار سال از سابقه کاریم ، از بنده دعوت شد که به عنوان مدیر پروژه در نان صنعتی اکسین در شهرستان اهواز مشغول به کار بشوم . بعد از راه اندازی کامل کارخانه و تکمیل تمام قسمت های کارخانه و چیدمان سیستم اداری مالی و فروش ، در شرکت توسعه نیشکر در شرکت خمیرمایه و الکل رازی به عنوان مدیر تولید خمیرمایه مشغول به کار شدم که پس از چهار سال تلاش شبانه روزی در جهت بهبود کمیت و کیفیت محصول خمیر مایه ، از طرف شرکت خمیرمایه خوزستان دعوت به کار شدم که بتوانم به همراه تیم پرسنلی کارخانه موجب بهبود کمیت و کیفیت و ارتقاء سطح صادرات محصول شوم.

همیشه در این جریانات دنبال این بودم که روزی بتوانم کارفرما باشم ، تا اینکه توسط گروهی از دوستان تصمیم گرفتیم ایده های خودمان را پیاده سازی کنیم و تغییرات کلی در زندگی شغلیمان ایجاد کنیم.

با لیسانس شیمی وارد کار شدم که متوجه شدم زمانی می توانم در کارم موفق باشم که بتوانم منابع انسانی را مدیریت کنم ، لذا در زمینه MBA فوق لیسانس خودم را دریافت کردم . از آنجایی که در زمینه بایوتکنولوژی ساکارومایسس سروزیه کار می کردم تصمیم گرفتم در زمینه بیوشیمی یک فوق لیسانس دیگر بگیرم و همچنین دوره تخصصی تخمیر را در دانشگاه برلین گذراندم.

همیشه دوست داشتم اگردر شرکتی کار می کنم و یا خودم تولید کننده شدم بتوانم محصولاتی تولید کنم که از همه لحاظ کمک کننده به انسانها و سایر موجودات و محیط زیست باشند.

 

محصولاتی که در حال حاضر تولید می کنیم اولاً نیاز کشور به پری بیوتیک های تخصصی را برطرف می کند دوماً به بهبود غذای مردم کشورمان کمک شایانی می کنند و سوماً به صنعت دام و طیور و آبزیان و زنبور عسل جهت رسیدن به صنعتی شدن و سود آور شدن کمک می کند . و این خوشحالی مارا رقم می زند.

به هر حال هرکاری اشتغال زایی غیرمسقیم نیز دارد که تعداد آن کم نیست ولی در حال حاضر به صورت مستقیم برای 15 نفر اشتغال ایجاد کرده ایم.

با تمام مشکلات و مشقت هایی که وجود دارد خوشحالیم که محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی تولید می کنیم. و تا الان حتی یک مشتری هم نداشته ایم که از محصول ما ناراضی باشد و چه خوشحالی بهتر از این.

تیم ما در دو مسیر برنامه ریزی های زیادی دارد ابتدا اینکه در زمینه های بایوتکنولوژی محصولات بیشتری روانه بازار کنیم و در زمینه مشاوره به کارخانجات وابسته کمک کنیم تا بتوانند کیفیت و کمینت محصول خود را ارتقاء دهند.

چون در جهت برنامه راه اندازی کارخانه برنامه ریزی های دقیق داشته بودیم لذا بین گرفتن مجوز های اولیه تا بهره برداری ها زمان خیلی کمی سپری می شد ، ادارات فکر می کردند که ما تاسیسات را نصب نکرده ایم ، اما وقتی که بازدید می کردند و آن همه تغییرات و نصب تجهیزات را می دیدند تعجب می کردند.

همانگونه که همه شرکت ها ی تولیدی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند ، شرکت ما هم از این قاعده مثتثنی نیست ولی بیشترین مشکلات ما با ادارات می باشد که یکی از برنامه های آینده من این است که این مشکلات را حل کنم تا تولید کنندگان مشکلاتشان کمتر شود و برای این امر راه حل های خوبی دارم.

کنار به ایستند و پیشرفت ما را ببینند. ما نگران این نیستیم که محصولات ما در آزمایشگاه های مختلف مورد تست قرار بگیرد ولی ناراحت می شویم که به خاطر ایراد گرفتن از اینکه اسکن مدارک ما سیاه سفید است و باید رنگی باشد .

با توجه به اینکه پیدا کردن شغل در کشور جزو معضلات شده است و این اختصاص به کشور ما تنها ندارد و اروپایی ها هم در گیر این مسئله هستند ، همیه از خودم خواسته ام که در هر رشته ای هستم بیشترین دانش را کسب کنم و در هر کاری بهترین باشم وهرچند کوچک بتوانم کارو کاسبی خودم رو داشته باشم .من باید یک متخصص باشم .

این روش من بوده است. ما می توانیم بهترین باشیم به شرط اینکه زمان را ازدست ندهیم ، کتاب بخوانیم ، زبان دوم یاد بگیریم و راکد نباشیم، هرچند کوچک قدمی برداریم بدون توقف.

 

نشانی: دزفول، شهرک صنعتی شماره یک، خیابان هجدهم، شرکت کاوشگر سپهر جوان

شماره تماس: 

06142547150-1

09120448235

وبسایت: www.gustofoods.ir

اضافه کردن نظر


مطالب مرتبط

ویژه کشاورزی

  با عرض سلام و ادب فراوان خدمت همه مخاطبان عزیز فراخوان دعوت به همکاری   در این قسمت کوشش آن است که بتدریج بزرگانی که سال ها در عرصه علمی خدمات شایان توجهی داشتند را به قدر وسع و اطلاعات موجود از وبسایت های دانشگاه های محل خدمت استادان پیشکسوت و یا وبلاگ های مختلف برگزینیم و خدمت علاقه مندان از باب قدرشناسی تقدیم حضور نماییم که به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می باشند:  
      بازرسي لاشه­ ی طيور  كالبدشناسي، فيزيولوژي و بيماري    نویسنده: اَندي گريست    مترجمان: دكتر سعيد سيفي (دانشیار دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل، دکترای تخصصی بهداشت وبیماری­های طیور) دكتر علي گيلاني (مدیر کایر ایرانی، دکترای تخصصی تغذیه طیور) فرشته یساقی (کارشناس ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی)      دیباچه­ ای از مترجمان   ای نام تو بهترین ...
 به نام خدای دستان پینه بسته   دیر زمانی از نخستین تماسش می­ گذرد، اما هنوز تن و طنین صدایش در گوش دلم باقی ماند، صدای یک مرد واقعی می­ آمد، بله خودش بود ساده و بی­ تکلف، صحبتش هرگز بوی التماس جوان زار بیکار از فلان مسئول بی­ مسئولیت نشسته بر اریکه قدرت نمی­ داد، حرف­ هایش طعم همت داشت، کنجکاو شدم و از کار و بار و روزگارش پرسیدم، دو سه چند عکس فرستاد که گویای همه چیز بود... ...
بدین وسیله اعلام می دارد علاقه مندان به مشاهده فیلم های آموزشی حوزه دام و طیور، از این پس می توانند با مراجعه به وبسایت کایر ایرانی از طریق لینک های زیر ویدئوهای تهیه شده و یا دوبله شده توسط مرکز خدمات مشاوره فنی دام و طیور کایر ایرانی را  به طور رایگان بارگیری فرمایند:   1- نحوه تولید پری بیوتیک مخمری و تاثیر آن در دام و طیور    2- سازوکارهای اثرات پری بیوتیک در طیور      3-  ...
با عرض سلام و ادب خدمت همه همراهان بزرگوار بدین وسیله به اطلاع می رساند علاقه مندان به کتاب های علوم دامی روز جهان که پیش از این از وبلاگ تخصصی زیر Livestock & poultry Nutrition کتاب های خارجی مدنظر خود را تهیه می کردند، از این پس می توانند با عضویت در کانال تلگرامی livestockscience و یا مکاتبه مستقیم با همکار بزرگوارمان جناب آقای مهندس کامبیز قوطوری برای خرید فایل های جدیدترین کتاب های ...
نویسنده: دکتر علی گیلانی، مدیر مرکز خدمات مشاوره فنی دام و طیور کایر ایرانی چاپ شده در نشریه علوم مرغداری و دامداری، دی 1399   پری­بیوتیک چیست؟ پری­بیوتیک­ طبق تعریف مبتنی بر پژوهش های پزشکی مانند گیبسون و رابرفروید (1995) به اجزای غیرقابل هضم غذا اطلاق می­شود که به طور انتخابی موجب رشد و فعالیت یک یا تعدادی از گونه­های باکتریایی مفید در روده می­شوند و از طرفی دیگر مانع استقرار و تکثیر ...

ویژه گردشگری

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com

وقايع اتفاقيه

تبلیغات متنیآمار

نظرسنجی

عملکرد اطلاع رسانی وب سایت کایرایرانی را چگونه ارزیابی می کنید ؟ ( لطفا ما را نقد کنید )

خوب - 77.9%
متوسط - 7.7%
بد - 11.5%

مجموع آرا: 104
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است در: فوریه 29, 2016